dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

niedziela, 1 stycznia 2012

Domowy kurs stylizacji paznokci

 

Domowy kurs stylizacji paznokciCzy marzyłaś kiedyś żeby samemu stworzyć sobie piękne pazurki? Na pewno tak, każda z nas chciałaby wyglądać modnie i nowocześnie. Mamy swoje pomysły na ozdobienie paznokci czasem wykonalne czasem nie, ja również...
 

Udałam się na kurs stylizacji paznokci żeby z amatorki stać się pół profesjonalistką. Spytacie czemu pół profesjonalistką, ano dlatego że stylizacje trzeba trenować latami żeby być profesjonalistką. 

Ja ozdabiam tylko na swoje paznokcie. A skoro ja mam wiedzę chciałabym żeby ktoś z tego skorzystał. Dziś przedstawię "przepis" na tak zwane paznokcie "Cosmostar". Jest to wzór w dość ostrej tonacji bardziej dla dziewcząt niż ich mam. To taki krótki wstęp a teraz przejdźmy do działania: 

Na początek potrzebna nam będzie odżywka z wapniem którą kładziemy jako podkład żeby nadać paznokciom biały odcień. Następnie według własnych fantazji, pomysłów pół paznokcia od skórek malujemy po przekątnej. Fajny efekt daje lakier z brokatem.Następnie pozostała część pazurka malujemy czarnym lakierem jednocześnie wyrównując krzywe linie. Zanim lakier wyschnie robimy na paznokciach plamki innego koloru a na nim wzroki cienkim narzędziem, polecam szpilkę lub igłę. Czekamy aż wyschnie i wszystko zakańczamy warstwą bezbarwnego lakieru. Możemy jeszcze udoskonalić nasze pazurki naklejając na nie ozdoby takie jak np. gwiazdki. 

Gotowe! prawda że proste to taki krótki kurs paznokci dla każdej z nas która chce by jej paznokcie były najpiękniejsze. Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz