dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

niedziela, 1 kwietnia 2012

Jak znaleźć odpowiedni salon w którym zadbają o Twoje dłonie i paznokcie?

Kiedy decydujemy się na skorzystanie z usług profesjonalisty myślimy, że zostaniemy obsłużeni zgodnie ze wszystkimi standardami lecz niestety nie zawsze.

Jeden salon drugiemu nie równy. 


W tym artykule przedstawię na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając salon kosmetyczny oraz manikiurzystkę.

Po pierwsze zarówno salon jak i miejsce pracy manikiurzystki powinno być nienagannie czyste. Podczas pracy z paznokciami, powstaje pył, który powinien być za każdym razem czyszczony, karygodnym błędem jest gdy klienta zasiada do nie uporządkowanego stołu po wcześniejszych zabiegach. Co może wiązać się z narażeniem zdrowia klientki.Manikiurzystka sam powinna zadbać o swoje miejsce pracy aby było nieskazitelnie czyste i było jej wizytówką. Przed rozpoczęciem pracy czyli zabiegów, piłowania następnie stylizacji paznokci obowiązkiem manikiurzystki jest dezynfekcja specjalnym płynem zarówno dłonie klientki jak i własne nie wspominając już o konieczności czyszczenia narzędzi.

W momencie kiedy na biurku manikiurzystki panuje nieład wręcz bałagan, narzędzia pokryte są pyłem a paznokcie samej manikiurzystki nie stanowią jej wizytówki, powinna zaświecić się nam lampka ostrzegawcza. Gdyż jeśli sama manikiurzystka nie ma zadbanych paznokci to jak możemy przypuszczać że odpowiednio zadba o nasze.Paznokcie są bardzo delikatne dlatego z wielką ostrożności trzeba się z nimi obchodzić. Stylizacja paznokci nie jest łatwa, wymaga ogromnego doświadczenia i wiedzy aby perfekcyjnie wykonywać manicure, przedłużanie paznokci bądź zabiegi pielęgnacyjne na dłonie.

Jeśli zależy nam aby stylizacja paznokci przebiegła bez problemu, a wręcz powinna być dla nas czasem na odpoczynek i relaks nie idźmy do pierwszego lepszego salony, zapytajmy się znajomej, odwiedźmy salon przed wizytą.
Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz